Παροχή ψυχολογικής στήριξης σε μαθητές και γονείς

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 26 Μάρτιος 2020

Αγαπητοί γονείς και μαθητές,

Όντας αντιμέτωποι με μια πρωτόγνωρη για όλους κατάσταση, ενεργοποιούμαστε όλοι προκειμένου να στηρίξουμε τα μέλη της εκπαιδευτικής μας κοινότητας σε γνωστικό και ψυχοσυναισθηματικό επίπεδο.

Μέσω ειδικής πλατφόρμας που έχουμε πλέον στη διάθεσή μας, μπορούμε να συνομιλήσουμε για οποιοδήποτε θέμα σας απασχολεί. Εφόσον επιθυμείτε να πραγματοποιήσουμε διαδικτυακή συνάντηση, παρακαλώ ενημερώστε το σχολείο μέσω e-mail  ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  ) ή τηλεφώνου (2825051703) δηλώνοντας το δικό σας κινητό ή email επικοινωνίας . Θα είναι χαρά μου να μοιραστούμε σκέψεις, προβληματισμούς και συναισθήματα!

Με εκτίμηση, η Ψυχολόγος του Σχολείου,

Ειρήνη Κατσαρού